Hotel Adornes is zeer centraal gelegen in de oude Brugse stadskern op enkele minuutjes wandelen van de vele bezienswaardigheden. De prachtige ligging aan het water maakt de locatie zo uniek. Wilt u graag zwaantjes spotten vanuit uw hotelkamer? Vraag dan specifiek naar onze kamers aan het water, we hebben er in verschillende kamertypes.
Een grote troef is onze parkeergarage wat maakt dat u makkelijk tot aan ons hotel kan rijden en uw wagen veilig kan parkeren tijdens uw verblijf bij ons.
Wij bieden 20 comfortabele tweepersoonskamers aan, verschillend van prijs door de grootte en/of de ligging. We hebben voor elk wat wils : ook kamers voor singles, 3-4 persoonskamers of zelfs 2+ 4 is mogelijk. Alle kamers hebben een eigen badkamer (met haardroger ), tv , safe, telefoon, wifi , thee- en koffiefaciliteiten.
Ideale ligging om zowel de stad als het Brugse ommeland te verkennen. Vele fiets-en wandelroutes in de buurt . Tal van restaurantjes en bistro's op wandelafstand .
Geniet van de charme van weleer, in authentieke eenvoud en met eerlijke prijzen.
44
Hotel Adornes is gelegen in de oude Brugse binnenstad waardoor u makkelijk alles te voet kan bereiken. Zo kan u ook ten volle proeven van het mooie aanbod aan restaurants en van lekkere spijs en drank genieten zonder zorgen.
Geniet van een fietstocht in het Brugse ommeland met uw eigen fiets of maak gebruik van onze gratis hotelfietsen. Ontdek prachtige routes, ondermeer langs het kanaal naar Damme en Sluis. Onderweg kan u even uitrusten en genieten van leuke terrasjes.
Naast de prachtige musea en bezienswaardigheden heeft Brugge een heel mooi aanbod aan boetiekjes en handmade erfgoed. Shop till you drop! Dit alles binnen wandelafstand van ons hotel.
Adornes is gelegen langs de typsiche Brugse reitjes. Bij ons kan u genieten van een kamer met eeuwenoude balken, met zicht op het water, gezellig ontbijten aan de open haard... romantisch toch !
Inchecken vanaf 15:00
Inchecken tot 20:00
Uitchecken vanaf 08:00
Uitchecken tot 11:00
Er zijn nog geen reviews over Adornes