In het hartje van Noord Toxandrië - Romeinse benaming voor onze streek, de Kempen - ligt ons
“Domein Den Rooy”, jouw ideale uitvalbasis voor je ontdekkingsreis. Op een boogscheut vind je Zundert, de geboorteplaats van Van Gogh, Baarle Nassau - Baarle Hertog, de beroemdste grensstad ter wereld, het prachtige historisch centrum van Breda, superleuk om er te shoppen, Hoogstraten, hoog geroemd voor haar overheerlijke aardbeien en het wereldvermaarde kaartmuseum van Turnhout.
Ons domein is gelegen in een prachtig bos (20 ha.) aanpalend aan een uitzonderlijk natuurgebied Smisselbergen - Den Rooy. Ideaal voor je ochtendwandeling! Daarna kan je genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet in onze uitgestrekte tuin. Je merkt het, Noord Toxandrië is het waard om door jou ontdekt te worden!!
Wij staan alvast klaar om je te ontvangen.
Elke kamer is voorzien van een minibar en een koelkast. De eigen badkamers hebben een douche of een bad en een haardroger. Alle kamers bieden uitzicht op de tuin.
U kunt in uw kamer ontbijten en op verzoek zijn er lunchpakketten verkrijgbaar.
Hotel Domein Den Rooy heeft een tuin en een pas vernieuwd terras. Het hotel biedt een gemeenschappelijke lounge, een excursiebalie en een bagageopslag. Bij de accommodatie en in de omgeving kunt u tal van activiteiten ondernemen, zoals fietsen en wandelen. Er is gratis parkeergelegenheid bij de accommodatie. Petanque werd sinds 2020 toegevoegd.
Ontwaken in de natuur …
In Domein Den Rooy word je wakker tussen het groen en vogelgefluit. De verzorgde kamers en lekkere ontbijt zorgen ervoor dat je kan genieten van gezellig samen zijn met de hele familie of romantisch met z’n twee.
Het landhuis is de perfecte plek voor je zomervakantie. Het domein biedt enorm veel mogelijkheden, ligt op een boogscheut van tal van ‘must sees’ en geeft je de nodige rust om te ontsnappen aan de dagelijkse verplichtingen.
44
• Elke ochtend een ‘ontwaken-van-het-bos’wandeling om 7uur tot 8 uur voor het ontbijt • Wandelpad Den Rooy & Smisselberg • Wekelijkse filmavond • Petanquebaan en sjoelbakken • Bezoek kolonie van Merksplas...
Domein Den Rooy ligt in een natuurdomein van 62 ha. De gidsen van Natuurpunt vergezellen onze gasten.
• Bezoek aardbeienteler (typisch voor Hoogstraten) • Bezoek konijnenkwekerij
€ 799,00 per kamer (2p.)
€ 288,00 per kamer (2p.)
€ 547,00 per kamer (2p.)
Inchecken vanaf 15:00
Inchecken tot 22:00
Uitchecken vanaf 07:30
Uitchecken tot 11:00
Er zijn nog geen reviews over Domein Den Rooy