De Vlaamse Ardennen, we kunnen het alleen maar bevestigen, het is het mooiste landschap van Vlaanderen. Wandelpaden en kerken-wegels brengen je door de velden van toren tot toren en voor de fietsers die graag zweten zijn drie van de steilste hellingen van de Vlaamse Ardennen vlakbij. Een beetje cultuur opsnuiven kan in molens en musea. Pinten drinken kan in diverse oeroude kroegen.
Het Blauwe Huis staat voor Rust, Gezelligheid en Comfort.
Onze B&B telt drie klassevolle, uniek ingerichte themakamers, voorzien van alle comfort.
Inbegrepen in de prijs is een Vlaams ontbijt met streekproducten, huisgemaakte confituur en een eitje van eigen kippen. 's Avonds kunnen wij u een seizoensgebonden driegangenmenu aanbieden of een uitgebreide fantasievolle barbecue.
Terwijl je de heerlijke streek met zijn vergeten dorpen, dromende poelen, weidse zichten en oeroude kroegen bezoekt, zorgen wij er op artistieke wijze voor dat de kamers spectaculair zijn, de dranken vers en verfrissend geschonken worden, dat de streekproducten overvloedig en met kennis en liefde gekookt, gebakken en gepresenteerd worden. In het Blauwe Huis is veel mogelijk, misschien worden er verhalen verteld van erg ver weg of begin je hier een nieuwe carrière en leert Dirk je glasramen fabriceren of wijn maken van eigen fruit. En als dat alles te vermoeiend is kan je rustig in de tuin rondhangen, eventueel een spelletjes petanque of sjoelbak spelen. Niets doen en gediend worden mag ook.
6
Mogelijkheid om 's avonds een driegangenmenu of fantasievolle barbecue met aangepaste drank te krijgen op reservatie. Onze locatie kan tevens gehuurd worden voor kleine feestjes en happenings tot 20 personen.
De Vlaamse Ardennen biedt niet alleen het platteland zoals het was in de tijd van De Witte, maar ook bruisende carnaval-verenigingen, paardenwijdingen, intieme dorps-kermissen, Romeinen, en eeuwen oude kroegen waar de tijd zelf op vakantie gaat.
Dit is de streek van De Ronde, we wonen niet voor niets op berg Hostellerie. Ook zijn er verschillende mountainbike-routes. De streek ontdekken kan je via 'het Wandelwalhalla' van de Vlaamse Ardennen, of gewoon door te voet te gaan tot aan het café.
Wij, Dirk en Katelijne, kunstenaars, wereldreizigers en levensgenieters hebben al onze ervaring gebruikt om Het Blauwe Huis te creëren met als resultaat unieke themakamers die we stuk voor stuk zelf ontworpen en gemaakt hebben.
€ 345,00 per kamer (2p.)
Inchecken vanaf 16:00
Inchecken tot 19:00
Uitchecken vanaf 07:00
Uitchecken tot 11:00
Er zijn nog geen reviews over Het Blauwe Huis