In een rustige landweg vind je de 18e eeuwse oude hoeve, langs verschillende fiets- en wandelroutes. Middelkerke biedt een waaier aan horeca en handelszaken. Een oase van ruimte en rust, ligging op fietsafstand van zee. Bezoek steden zoals Oostende, Brugge, Nieuwpoort en Diksmuide. Plopsaland op 20 km. Ver uitzicht op velden en weilanden. Laatste 6 jaar bekroond tot mooiste bebloemde hoeve van Groot Middelkerke.
Persoonlijke ontvangst. Het Mechelhof bestaat uit 1 vakantiewoning voor 6 personen. Groot zuidelijk zonneterras met meubels, barbecue en verlichting. Ruime living , badkamer met inloopdouche , aparte wc, Twee slaapkamers van elk 23 m²groot met drie grote kasten om bagage in te bergen. Extra kinderbedje en kinderstoel zijn aanwezig.
Buitenzwembad seizoengebonden met trap, balkon, zitbank en afsluithekje. omheinde speelweide met speelhuisje, trampoline, schommels, duikelrekken. Groot gocart parcours op binnenplaats, fietsjes en steps, grote driewielfiets. Omheinde vijver met zwanen, eenden, ganzen enz... .Of lekker even luieren in de hangmat. Kortom voor elk wat Wills. Huisdier is toegelaten. (Mits vermelding.)
Er is een mogelijkheid vespa's te huren in de buurt om op verkenning te gaan langs de vlakke Polders. Sluit de dag af met een gezellige babbel in de put rondom de brandende vuurschaal midden in de grote tuin op de binnenplaats, een oase van van rust.
6
Ideale plek om met de vrienden en/of de vriendinnen in alle rust samen te zijn. Grote living, barbecue zomer en winter....dragen bij tot contact en gezelligheid. Het domein van 1 ha biedt je de ruimte. Ook boekenrek met allerlei gezelschapsspellen.
Gezellig vertoeven in alle rust op het platte land in de nabijheid van de kust. Een veilige plaats voor kinderen in een doodlopende straat, weg van alle verkeer. Kortom een paradijs voor kinderen.
Mooie wandel en fietsroutes langs landelijke wegen. De U-vormige hoeve met volledig verharde binnenplaats is compleet met fietsenstalling in afgesloten domein.
Beleef het leven op de boerderij. Ons groot Brabants trekpaard krijgt graag een bezoekje met snoepje uiteraard. Ook de pony, kippen, ganzen en zwanen niet vergeten. Verse eitjes beschikbaar.
Inchecken vanaf 14:00
Inchecken tot 22:00
Uitchecken vanaf 07:00
Uitchecken tot 10:00